Alloy Wire

İletişim bilgileri

Osmangazi Mah.3130 Sok.No:6/2 Kıraç Esenyurt İstanbul, Turkey

Tel: 0212 886 86 18/ 28
Fax: 0212 886 86 29
E-Mail: yusufgunes@alloywire.com

Araştırma – Geliştirme Desteği

AWI yuvarlak kesitli, yassı ve profil teller veya çubuk, pim ve tel halat ihtiyacı duyan birçok start-up projesine kaynak tedarik eder. Üstelik tüm bunları projenizin ilerleme hızına ayak uyduran teslim süreleri ve sipariş miktarlarıyla sağlar.

Birçok Ar-Ge projesi için çok küçük miktarlarda ısmarlama malzeme bulmak zor olabilir. Biz ise AWI olarak tüm alaşım ve ürünlerimizi, Ar-Ge aşaması için ideal olan 3 metreden (10 ft) başlayan miktarlarla, mühendis tarafından belirlenen tasarım parametrelerine uygun şekilde imal ederek sunarız.

Ar-Ge ekibinin kendi patentli malzemesinin belirli mekanik ve boyutsal parametrelere sahip bir tel haline gelecek şekilde işlenmesini istediği tüm durumlarda AWI size yardımcı olabilir. Ayrıca AWI gerekirse müşterinin kendi malzemesini de çok küçük miktarlarda yeniden çekebilir. Örneğin daha önce bir müşterimiz için, bize verdiği 400 mm uzunluğunda ve 11 mm çapındaki çubuk işlenerek yine kendisi tarafından belirlenen daha küçük çaplı bir tel imal edilmiştir. Müşterinin verdiği serbest çıkma malzemeler arasında gümüş-paladyum gibi değerli metaller de bulunmaktadır.

Ar-Ge Desteği Hakkında Soru Sorun

Ar-Ge çalışmalarınıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, hemen ekibimizle iletişime geçin.


    Alloy Wire
    Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin