Alloy Wire

İletişim bilgileri

Osmangazi Mah.3130 Sok.No:6/2 Kıraç Esenyurt İstanbul, Turkey

Tel: 0212 886 86 18/ 28
Fax: 0212 886 86 29
E-Mail: yusufgunes@alloywire.com

AWI’den Süper 6… Size sunduğumuz altı önemli avantaj

AWI’den Süper 6… Size sunduğumuz altı önemli avantaj

Alloy Wire International (AWI) olarak müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler, mükemmel hizmetler ve zamanında, güvenilir sipariş teslimatları sunarız.

Bilgi birikimimiz, tecrübemiz ve kesintisiz Ar-Ge ve teknoloji yatırımlarımız sayesinde tel endüstrisinin en ön saflarındaki yerimizi korur ve size, özel sipariş şartnamelerinize uygun uzman çözümler sağlarız.

Müşterinin işaret ettiği benzersiz özelliklere sadık kalarak, farklı müşterilerimiz için farklı hassas özelliklerde teller üretebiliriz. Birçok farklı sektör ve farklı uygulamalar için ürün ve hizmetler sunan Alloy Wire, havacılık, nükleer enerji, motor sporları, kimyasal işleme, elektronik ve petrol ve gaz gibi sektörlere yönelik sayısız yüksek teknoloji uygulamasının vazgeçilmez bir destekçisidir.

Üstün kaliteli ürünler üretmenin yanı sıra mükemmel müşteri hizmetleri sunmanın da hayati önem taşıdığını biliyoruz. Nitekim %100’ü çalışanlara ait olan Alloy Wire International’da herkes bu değerleri kuvvetle sahiplenir. Dolayısıyla müşterilerimizden gelen çok farklı miktar ve ebat aralıklarındaki tel siparişleri için esnek seçenekler sunarız.

Alloy Wire International’ın neden dünyanın en çok tercih edilen Nikel Alaşımlı Tel tedarikçisi olduğunu açıklayan ‘6 önemli avantajı’ özetledik.

0,025 mm (0,001”) ila 21 mm (0,827”) arası geniş ebat aralığı

Daima en yeni teknoloji ve makinelere yatırım yaparak, en ileri imkanlarla donatılmış iki fabrikamızda, 0,025 mm’den (0,001″) 21 mm’ye (0,827 ″) kadar hassas ebatlarda, küçük ve orta hacimlerde tel üretiriz. Sektörümüzdeki engin deneyimimiz ve sunduğumuz çok farklı tel ebatları sayesinde, uygulamanız için en ideal kabloyu bizde bulabilirsiniz.

Birbirinden zorlu 15 sektörün bir numaralı tedarikçisi olarak, geniş Yüksek Performanslı Tel yelpazemizle en kritik uygulamalara çözüm sunarız. Uçak yapıları, uçak motorları, nükleer enerji üretimi, klorlama sistemleri, gemi valf ve pompa üniteleri ve petrol arama çalışmaları için çok sıkı standartlar altında üretilen ve çok tercih edilen nikel alaşımlı teller tedarik ederiz.

Ayrıca boyut toleransları ve yüzey işlemlerinin hayati önem taşıdığı elektrik ve elektronik bileşenleri gibi küçük ölçekli / hassas ürünler için de teller sağlayabiliriz.

Spesifik uygulamanızla ilgili olarak bize göndereceğiniz gereklilikler teknik destek ekibimiz tarafından incelenir. Ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz tel ve kullanım amacı ile ilgili teknik detayları sizinle birlikte değerlendirmekten mutluluk duyacaktır.

HEMEN İZLEYİN

3 metreden 3 tona kadar sipariş imkanı

Alloy Wire International olarak müşterilerimizin memnuniyetinden büyük gurur duyar, uygulamaya özgü ihtiyaçlarını müşterilerle sık sık konuşarak üretim esnekliğimiz ve teknik bilgi birikimimizle ısmarlama çözümler sunarız.

Tam ihtiyaç duyduğunuz teli, tam ihtiyaç duyduğunuz miktarda üretiriz. Dünya standartlarında üretim performansımızla size 3 metreden 3 tona kadar esnek bir sipariş imkanı sunarız; böylelikle sadece ihtiyacınız olan şey için para ödersiniz ve diğer tel üreticilerinin talep ettiği gibi asgari sipariş miktarlarında ürün satın almanız gerekmez.

Esnek miktarlarda sipariş imkanı, tüm ürünlerimiz ve her ülke ve endüstriden müşterilerimiz için geçerlidir.  ISO 9001 Kalite Onayı ve AS9100 Havacılık ve Uzay Kalite onayı, üretim ve işleme tekniklerimizin mevcut en yüksek endüstri standartlarına uygun olduğunun tescilidir.

Dilerseniz benzersiz uygulamanız için ihtiyaç duyduğunuz ürün ve sipariş miktarını bize bildirebilir ya da eğer tavsiyeye ihtiyacınız varsa teknik destek ekibimizle temasa geçebilirsiniz.

HEMEN İZLEYİN

3 hafta içinde teslimat

Sipariş ettiğiniz telleri genellikle 3 hafta içinde üretip kargoya veririz. Tellerimizi dünyanın dört bir yanında 55’ten fazla ülkeye sevk edilir.

60’ı aşkın “Yüksek Performanslı” alaşım içeren 200 tonluk envanterimiz sayesinde teslim sürelerimiz kısadır. Aradığınız tel o anda stoklarımızda olmasa bile tam istediğiniz özelliklerde teli 3 hafta içinde üretip hava kargosuyla (İngiltere’deyseniz ertesi gün) teslim edebiliriz.

Müşterilerimize daima kusursuz bir memnuniyet sunmaya gayret ederiz ve teslimatlarımızın %98’ini tam zamanında yapmamızla gurur duyarız.

Tüm tel, çubuk veya halatlarımız kara, hava veya deniz yoluyla nakliyeye uygun olarak güvenli bir şekilde paketlenir ve tel bobin, makara ve kesilmiş uzunluklarda sunulur. Tüm ürünlere; sipariş numarasını, alaşımın türünü, boyutlarını, ağırlığını ve döküm numarası ve tarihini açıkça gösteren etiketler iliştirilir.

Ayrıca, tamamen markasız ambalajlar veya müşterinin kendi markasını taşıyan etiketler de sağlayabiliriz.

HEMEN İZLEYİN

60 egzotik alaşımdan tel, çubuk ve halat imalatı

“Egzotik” alaşım olarak bilinen 60’yi aşkın Yüksek Performanslı nikel alaşımla, hassas çekilmiş yuvarlak kesitli teller, yassı teller, profil teller, çubuklar ve tel halatlar üreten dünya lideri bir şirketiz.

AWI olarak tel endüstrisindeki liderliğimizi korumak için her yıl yeni makinelere yatırım yaparız ve Ar-Ge tesislerimizle sürekli yeni malzeme ve süreçler keşfederiz.

Egzotik alaşımlarımızın her biri ısıya direnç, korozyon direnci, yüksek mukavemet, sürünme direnci, kontrollü genleşme, süneklik ve elektriksel nitelikler gibi benzersiz çekirdek özellikleri sunar.

Tellerimizi sadece daire şeklinde değil düz, kare, D şeklinde, oluklu veya sizin seçeceğiniz bir tasarıma göre farklı profillerde de sunabiliriz.

Kullandığımız malzemelerin kalitesinden büyük gurur duyar ve yalnızca AB ve DFARS standartlarına uygun en iyi stoklarla çalışırız. ISO9001 Kalite Onayımız ve AS9100 Havacılık ve Uzay Kalite Onayımız, mevcut en yüksek endüstri standartlarında tel temin etme taahhüdümüzü destekler.

Uygulamanız için en uygun alaşımı ve telinizin teknik özelliklerini belirlemek için uzman teknik destek ekibimizle iletişime geçin.

HEMEN İZLEYİN

Siparişiniz, belirttiğiniz özelliklerle üretilir

Tam aradığınız özelliklerde yuvarlak kesitli telleri, yassı telleri, özel şekilli telleri ve tel halatları, tam istediğiniz miktarlarda üretiriz.

60 Egzotik Alaşımdan oluşan ürün yelpazemizle, seçtiğiniz uygulamaya en uygun özel niteliklere sahip ideal alaşım teli sunabiliriz.

Inconel® 625 Alaşım gibi alaşım tellerimiz su içeren uygulamalar ve açık deniz ortamları için tasarlanmıştır. Inconel® 718 alaşım ise düşük ve sıfırın altında sıcaklıklarda üstün mekanik özellikler sunar. Ayrıca polistiren (EPS) ve ısı yalıtımlı (PP) gıda poşetlerini kesmek için yüksek sıcaklıklarda kullanılabilen yüksek mukavemetli sıcak kesim telimiz mevcuttur.

İhtiyacınız ister bir uçak motoruna yönelik özel bir bileşen, ister kusursuz bir yay imal edebileceğiniz özellikte bir tel olsun, endüstriyel sektörler ve en gelişmiş makineler konusundaki bilgi birikimimiz sayesinde dünyanın dört bir yanından farklı teknik özellik ve gereksinimlere uygun telleri güvenilir bir şekilde imal edebiliriz.

Ayrıca, gümüş-paladyum gibi özel tip, serbest çıkma malzemelerinizin daha küçük boyutlarda ve tam belirttiğiniz özelliklerle işlenebileceği bir yeniden işleme hizmetimiz de mevcuttur. Ekibimiz ihtiyaçlarınızı sizinle görüşür ve esnek üretim imkanlarımız sayesinde size özel bir çözüm sunar.

HEMEN İZLEYİN

‘Acil Üretim Hizmeti’mizle birkaç günde teslimat

Normalde teslim süremiz 3 haftadır; ancak acil bir sipariş gerekirse, Acil Üretim Hizmetimizle telinizi birkaç gün içinde üretebilir ve mümkün olan en hızlı yoldan elinize ulaşmasını sağlayabiliriz.

Dünya genelinde 55’ten fazla ülkeye uzanan bu üstün nitelikli hizmet, petrol ve gaz, denizcilik, nükleer enerji ve havacılık başta olmak üzere hassas tellerin hızlıca teslim edilmesinin hayati önem taşıdığı birçok endüstri için idealdir.

Durumunuz acilse ve telinizin daha da hızlı elinize ulaşması gerekiyorsa, siparişinizin tüm teknik özelliklerini bize bildirerek Acil Üretim Hizmetimizden (E.M.S.) yararlanabilirsiniz. Teknik ve üretim ekiplerimiz talebinize hızlı bir şekilde cevap verecektir.

HEMEN İZLEYİN

Alloy Wire
Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin