Alloy Wire

İletişim bilgileri

Osmangazi Mah.3130 Sok.No:6/2 Kıraç Esenyurt İstanbul, Turkey

Tel: 0212 886 86 18/ 28
Fax: 0212 886 86 29
E-Mail: yusufgunes@alloywire.com

Bobinler / Makaralar / Uzunluklar

Paketleme ve Nakliye

Bobin, makara ve belirli uzunluklarda kesilmiş / çubuk halde teller

Bobin, makara ve belirli uzunluklarda kesilmiş halde birçok farklı paketleme seçeneği sunuyoruz. Tüm ürünlere; müşterinin sipariş numarasını, alaşımın türünü, boyutlarını, ağırlığını ve döküm numarası ve tarihini açıkça gösteren etiketler iliştirilir. Ayrıca, tamamen markasız etiketler veya müşterinin kendi markasını taşıyan etiketler de sağlayabiliriz. Talep üzerine, özel ihtiyaçlara uygun paketleme de yapılabilir.

Dünya çapında teslimat yaparız ve tüm ürünlerimiz kara, hava veya deniz taşımacılığı için güvenli bir şekilde paketlenir. Sevkiyatın büyüklüğüne ve kesin teslimat noktasına bağlı olarak:

  • ABD içinden sipariş edilen ürünler, genellikle gönderimden sonraki 2 gün içinde teslim edilir.
  • Dünyanın diğer yerlerinden gelen siparişler ise genellikle gönderimden sonraki 4 gün içinde teslim edilir.

Gönderim

Tellerinizi genellikle 2 iş haftası içinde üretir ve göndeririz ki müşterilerimiz, bunun sektördeki en iyisi teslimat süresi olduğunu söylüyor. Acil bir ihtiyacınız varsa ve telinizin birkaç gün içinde elinizde olmasını istiyorsanız, Acil Üretim Hizmetimizden (EMS) yararlanabilirsiniz. Bu çok özel hizmet sayesinde, her çeşitten dilediğiniz ağırlık ve miktarda teli mümkün olan en kısa sürede temin edebiliriz.

Teslimat Süreleri

Aradığınız bitmiş tel stokta kalmamışsa, teliniz, genellikle 2 iş haftası içinde, sizin belirteceğiniz özelliklere uygun şekilde üretilir ve gönderilir. Kurye servisimiz, ürünü, genellikle bizim tesisimizden çıkışından sonraki 2 gün içinde elinize ulaştırır. Gerçekten çok acil bir teslimata ihtiyacınız varsa, Acil Üretim Hizmetimizden (EMS) yararlanın. Bu çok özel hizmet sayesinde, her çeşitten dilediğiniz ağırlık ve miktarda teli mümkün olan en kısa sürede size gönderebiliriz.

Alloy Wire
Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin